image description

Анна Івановська (Скоп’є, Північна Македонія)


Закінчила факультет образотворчих мистецтв у Скоп’є, Македонія, живопис (2006). У 2007 році закінчує педагогічний факультет, а в 2011 році аспірантуру, факультет живопису на тому ж факультеті.

Ана є членом Асоціації художників Македонії та однією із засновниць художньої групи Art I.N.S.T.I.T.U.T. (2009 – 2011) та жіночої група “MOMI”. Вона має статус незалежного художника з 2015 року. Її роботи були представлені на різних персональних та понад 100 групових виставках у Македонії та за її межами.

Мистецькі починання характеризуються роботою та вивченням різноманітних засобів масової інформації, їх комбінуванням та відкритим переміщенням між постановками інсталяцій, предметів, картин, малюнків, колажів, відеоінсталяції тощо. Інсталяції Анни несуть ідею взаємозв’язку всіх речей у природі, наголос на дуалістичній єдності, з якого походить все життя: мікро-макрокосмос; один-безліч; жіночо-чоловічий принцип; життя-смерть.

Анна Івановська – Breathless

ПІД ШКІРОЮ / UNDER SKIN

Фотопроект. 59,4×84,1 см, цифровий друк, 2020

Опис проекту

Художниця зосереджує увагу на своїй внутрішній природі та різних психічних станах та ситуаціях, посилаючись на емоції та почуття в період карантину під час кризи Covid-19. Вплив усієї пандемічної ситуації відображається на фотографії, коли елементи масок і рукавичок помножуються, використовуючи абстрактну манеру, щоб підкреслити страх, відображення перетвореного світу, у якому ми живемо зараз, справляючись з тим, що здається безнадійною ситуацією, коли виникають почуття тривоги, задухи та обмеженої свободи.

Анна Івановська – Time
Анна Івановська – Restriction
Анна Івановська – Echo

connect