image description

Gora LI (Київ, Україна)


Закінчив Kyiv Academy of Media Arts (2019) та Київську академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука (2013- 2017) по спеціальності графічний дизайнер.

«room»

Digital. Перформанс. 100х100 см, цифровий друк, 2020

Опис проекту

Мистецтво, перш за все, дослідження та документація подій, коливань та станів. Метод формують теми: перенаселення; надлишку; короткої пам’яті; абсолютної неможливості впливати наодинці на планетарні проблеми; роль людини, як одиниці в глобальному просторі. Досліджуючи грані людської жорстокості, намагаюсь переформатувати її, утворюючи синергійні зв’язки між полярними поняттями.

«room» це деконструкція власної пам’яті, а саме дитячих спогадів з рефлексією на колективну пам’ять цього періоду. «room» власне є моєю дитячою кімнатою в кондомініумі у спальному районі Чернівців.

Цікаво як ця робота рефлексує та перегукується з глобальними карантинними нормами та реаліями 21 року. Оскільки ми ізольовані не лише в просторі, а і в ментальному плані.

Робота наповнена знаками. Один з них це скульптура «Алегорія води», тут вона несе в собі концепцію сили, свободи, деформації та руйнування задля створення нового.

connect