image description

Іра Шишкіна (Одеса, Україна)


Отримала освіту у художній школі ім. К.К. Костанді, Архітектурно-художньому інституті при Одеської Державної академії будівництва і архітектури

Картини, як суть відтворення, переварювання реальності/фактів/інформації/ контакту із зовнішнім світом і об’єктами в ньому. Вічний пошук, пізнання, скептичне ставлення до догм, моралі [яка б не була їхня природа].

THEЛЮДІ aka. БАЙДУЖІ ОДИН ОДНОМУ

Опис проекту

Вступ:

«Я обтирав в кімнаті і, обходячи кругом, підійшов до дивана і не міг пригадати, обтирав я його чи ні. Так як рухи ці звичні і несвідомі, я не міг і відчував, що це вже неможливо згадати. Так що, якщо я обтирав і забув це, тобто діяв несвідомо, то це все одно, як не було. Якби хто свідомий бачив, то можна було б відновити. Якщо ж ніхто не бачив або бачив, але несвідомо; якщо ціле складне життя багатьох проходить несвідомо, то це життя як би і не було» / Лев Толстой, запис з щоденника 29 лютого 1897 року.

Зав’язка:

Пильнуй за страхом, і він перетвориться з відчуття в енергію.

Пильнуй за собою густо йде перетворюється в тебе.

Розвиток дії:

Квантова заплутаність – квантовомеханічне явище, при якому квантові стани двох або більше чисел об’єктів виявляються взаємозалежними. Наприклад, можна отримати пару фотонів, що знаходяться в заплутаному стані, і тоді якщо при вимірюванні спина першої частинки спіральність виявляється позитивною, то спіральність другий завжди виявляється негативною, і навпаки.

Така взаємозалежність зберігається, навіть якщо ці об’єкти рознесені в просторі за межі будь-яких відомих взаємодій. Вимірювання параметра однієї частинки призводить до миттєвого (вище швидкості світла) припинення заплутаного стану іншої, що знаходиться в логічному протиріччі з принципом локальності (при цьому теорія відносності порушується і інформація не передається).

Кульмінація:

У цій картині є все.

Розв’язка:

Ваше свідомість

Висновок:

«Гідність стилю полягає саме в тому, щоб доставити якомога більшу кількість думок в можливо меншій кількості слів» / Олександр Вєсєловський

connect