image description

Ірина Сушельницька (Одеса, Україна)


Художниця, що працює у стилях живопис, графіка, дизайн, скульптура, інсталяція, перформанс, фото, відеоарт, digital art, media art, 3D art. Учасниця численних виставок. Роботи знаходяться в музеях та приватних збірках України та за кордоном.

В НОВИЙ ДЕНЬ

Полотно, акрил. 150х200 см

Опис проекту

Ми існуємо на мінливому тлі образів, серед нескінченного потоку інформації, занурюючись в нову, доповнену реальність. Для нас світ доступний як простір символів і форм. Усі люди живуть в різних світах, в різних інтерпретаціях сущого.

«Я перетворюю спостереження за природою в абстрактні моделі. Результатом є композиції, які повні контрастів і енергії, які є суттю мого мистецтва.

Мої твори, це мої думки про світ видимий і прихований, про пережиті почуття, про свідоме і несвідомоме, про реальне і віртуальне. Про новий, глобалізований світ, до якого потрібно весь час пристосовуватися і жити в тих умовах, які нав’язані політикою, і про особисте переживання.

Форми і фактури, які я використовую, мають пластичний ефект та звивисту, що пливе та вислизає, форму, яка подібна до плину часу та фіксує стан руху. Ніщо не залишається колишнім, все знаходиться в нескінченному потоці, то об’єднуючись, то розпадаючись на частини. А розпавшись, знову прагнуть до об’єднання.

Для мене дуже важливі колір і фактури, які утворюють яскраві контрасти. Які підсилюють сприйняття, передаючи необхідну емоцію. Які утворюють зв’язок між спостерігачем і спостережуваним. Які енергетично створюють зримий діалог».