image description

Марія Горшкова (Миколаїв, Україна)


Займається фотографією більше 6 років, в 2018 році пройшла курс Сергія Мельниченка з концептуальної і арт фотографії. З того моменту перейшла з комерційної зйомки на концептуальне фото. Більше працює з документальною фотографією і з автопортретами.

Адаптивний карантин

Фотопроект. Self portrait. 30х40 см, цифровий друк, 2020-2021

Опис проекту

«Проект знаходиться в роботі і я планую знімати його до кінця карантину»

Карантинні обмеження вплинули на життя багатьох людей. Про це вже написано дуже і дуже багато. Але за статистикою завжди стоять особисті переживання й історії.

Не можу сказати, що під час локдауну мені було некомфортно перебувати в ізольованості й відчувати відсутність деяких звичних соціальних речей. В деяких аспектах він навіть зблизив мене із певними людьми, навіть якщо ці відчуття були віртуальними.

Більшою мірою проект, який ще триває і буде тривати до закінчення карантину, складається з автопортретів. Незважаючи на ізоляцію, у кожного завжди є модель та співрозмовник, “що розуміє” – ми самі. І найважливіше – знайти з ним / нею спільну мову і не втратити зв’язок. Тому що саме з цією людиною ви проводите більшість всього часу, але не кожен може до неї /нього прислухатися.

connect