image description

Михайло Палінчак (Київ, Україна)


Український документальний фотограф. Живе та працює в Києві. Закінчив факультет міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Фотографувати почав у 2008 році. З 2012 року член “Української фотографічної альтернативи” (UPHA). Засновник платформи Untitled, що присвячена сучасній українській фотографії. Співзасновник спільноти “Українська вулична фотографія” ― платформи для популяризації, дискусії та обміну досвідом у сфері вуличної фотографії в Україні. Фотографії зберігаються в приватних та музейних колекціях Музею Харківської Школи Фотографії (Харків, Україна) та Салонікського музею фотографії (Салоніки, Греція). Автор фотокниг “Анамнез” (2020) та артвидання “Обличчя Майдану” (2020).

Інформація про фотографію:

Фотопроєкт “Анамнез”, Київ, Україна. Цифровий друк, 90х60 см, 2020

Анамнез – це сукупність інформації про пацієнта та розвиток захворювання. Ця інформація використовується для діагностики та прогнозування захворювання, а також для вибору оптимальних методів лікування та профілактики захворювання.
Фотопроєкт «Анамнез» – це дослідження нашої «нової норми» та візуалізація змін, що відбулись та ще відбуваються з нами, нашим повсякденням та навколишнім простором у зв’язку з глобальною пандемією спричиненою коронавірусом», – розповідає автор.

connect