image description

Надія Міцкевич (Київ, Україна)


Народилась в Москві, Росія. Отримала вищу художню освіту у Всеросійському Державному інституту кінематографії ім. Герасимова (м. Москва), факультет художник-постановник ігрового кіно, де вивчала академічний живопис та малюнок, історію мистецтва, історію світового кінематографа.

Учасниця міжнародних виставок та арт-конкурсів.

В 2014 році Надія Міцкевич переїхала в Україну, зараз живе та працює у Києві. Вона займається графікою, дизайном та ілюстрацією, співпрацює з видавництвами. В своїх ілюстраціях вона, перш за все, намагається передати стиль письменника, характери героїв та загальний настрій, що несе твір. Надія в кожному проекті прагне розповісти окрему історію та не працює тільки в одному стилі. Художниця використовує різноманітні техніки графіки, ціфрову графіку та колаж.

Наразі у своїй творчості підіймає тему домашнього насильства.

ДЗВІНОК ПРО ДОПОМОГУ

Дошка, ДВП, папір, акрил, олівці, кулькові ручки, поталь, графіка. На звороті роботи прибиті дерев’яні шпони, що імітують справжню ікону. 60х100 см

Опис проекту

Робота виконана в період карантину, на ізоляції. Присвячена темі домашнього насильства, сплеск якого припав якраз на період карантину.

Композиція повторює іконописний канон “Собор Богородиці”. Ці жінки – нові мучениці, жертви сімейного насильства, з різними травмами, з дітьми і без. Вони дзвонять і просять про допомогу в одному великому відео-чаті – символі комунікації нашого часу.

На чий дзвінок ви відповісте?

connect