image description

Вальдемарт Клюзко (Київ, Україна)


Живе і працює в містах Київ та Маріуполь, Вінниця. В своїй творчості використовує: інсталяцію, фотографію, ленд-арт, стрітарт, відеоарт, перформанс та експериментує з простором. В процесі творення артоб’єктів використовує нестандарті підходи та матеріали, а також простір – перетворюючи місце в якості самого об’єкта. Окрім мистецької практики, займається дослідженнями і кураторськими проектами.

Куратор спец-проектів фестивалю сучасного мистецтва STARTUP GOGOLFEST, де створив балет портових кранів для опери «Nero» в Маріуполі. На діючому судноремонтному заводі, був диригентом і хореографом навантажувачів, і керував затопленням плавучого доку.

Засновник і учасник творчого об`єднання «Pinholiero Banditos».  Резидент творчого об’єднання YARA ARTS GROUP, при експериментальному театрі ЛяМама (Нью-Йорк).

НЕМОНСТРАЦІЯ 2020 ONLINE – ЗАЗУМЛЄНІЄ – ДЕНЬ МИСТЕЦЬКОЇ ПРАЦІ

Відео-арт. 5,18 хв, 2020

Опис проекту

Це трансформація зв`язків між учасниками з різних міст в формі права висловлювати свою позицію і продовжувати творити мистецтво на різних майданчиках одночасно.

Музику створив композитор Дмитро Демченко з Дніпра, ідея і режисура перформансу Вальдемарт Клюзко спільно з Мистецькою платформою «ТЮ!» з міста Маріуполь та Діаною Берг.

В основі перформансу лежить мистецька акція НЕМОНСТРАЦІЯ, яка у 2020 році не могла відбутись через карантин і проходила в он-лайн форматі в Zoom. У перформансі брали участь перформери з Маріуполя, Одеси, Дніпра та Києва: Віра Процьких, Мастаса, Андрій Утєнков, Євген Баль, Флора Боровик, Ігор Бєльський, Вальдемар Клюзк, та Дмитро Демченко.

connect