image description

Вартан Маркар’ян (Полтава, Україна)


Міждисциплінарний художник. Основою його практики є робота з живописом, графікою, інсталяцією, відео, VR. Досліджує людину в міському промисловому, індустріальному просторі. В даний час цікавиться висловлюваннями про постгуманізм, приділяючи особливу увагу проблемам війни, еміграції, екології та синергії всіх цих концепцій в контексті сучасних позицій.

Часто працює з різними медіа, вважає, що для кожної теми є характерний матеріал і тільки він може повноцінно передати суть, форму, підкреслити ідею, сконцентрувати на собі, від нього залежить, наскільки достовірно інформація буде зчитана глядачем.

НЕБЕЗПЕКА ШУКАЄ КАЗКУ

Простір створено у VR, відео After Effects. 2048×1152, 30 fps, 1740 frames, 58 sec

Опис проекту

У своїх роботах я часто зображую ліс як метафору. Ніч – це час, коли ліс можна побачити у всій красі. Ліс є місцем усіх видів небезпеки, прихистком духів і демонів, традиційним місцем, де можна загубитися. Втрачені в лісі маленькі герої багатьох легенд та казок, яким на шляху до ініціації доводиться пройти безліч випробувань. Єдиним рішенням того, як подолати проблеми, є відчути себе героєм казки.

connect