image description

Володимир та Тетяна Бахтови (Миколаїв, Україна)


Художники з більш ніж 40-річним досвідом роботи в сфері образотворчого мистецтва, що спеціалізуються в класичних техніках, як офорт, левкас, акварель. Також займаються мистецтвом ленд-арту. Є членами Національної спілки художників України. Художники активно виставляються як в Україні, так і за кордоном. Роботи кожного знаходяться у багатьох музейних та приватних колекціях в Україні та за кордоном.

PRET-A-PORTER; PODIUM

Відео-арт. 1,05 хв, 1,07 хв, 2020

Опис проекту

Роботи були створені під час першого етапу карантину в Україні, який розпочався в середині березня 2020 року. Автори вирішили піти на самоізоляцію на власній віллі за містом, як це зробили герої «Декамерону» Боккаччо. Одна з їх учениць, Аліна Якушова, також приїхала до них.

Одного разу автори вирішили створити спеціальний стрій для карантинної ситуації, який би поєднував елементи східного та західного дрес-коду. Це була іронічна гра із гендерно зарядженими та критикованими елементами східного та західного жіночого костюма: паранджі та криноліну. У карантинній ситуації обидва елементи здавались особливо зручними, оскільки паранджа могла бути набагато ефективнішою, ніж проста маска, а кринолін допомагав би тримати соціальну дистанцію. У ансамблі із рукавичками, вони становлять еклектичний, але привабливий стрій, який дозволить жінкам почуватися захищеними та виглядати красиво та загадково у часи, коли це здається неможливим.

connect