136 митців з 8 країн – результати open call

На мистецький конкурс головної виставки Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT! подались більше сотні учасників з 8 країн світу.

Культурна Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва збирали пропозиції від усіх охочих художників, фотографів та скульпторів протягом березня. Загалом на конкурс надійшла 161 заявка від 136 учасників з 34 міст України, Північної Македонії, Китаю, Німеччини, Великобританії, Польщі, Італії та Росії.

Це мистецькі роботи у різних жанрах: фотографія, графіка та живопис, колаж, анімація, відео-арт, перформанс, скульптура, інсталяція та VR.

«Ми вражені такою значною зацікавленістю до мистецької події у нашому місті. Порівняно із позаминулим роком, коли ми проводили Дні сучасного мистецтва в Миколаєві на *8 ПРИЧАЛі, кількість учасників зросла в п’ять разів! Зазвичай, ми розраховуємо на українських митців. Проте були дуже здивовані, коли на виставку почали подаватись художники та фотографи з інших країн», – зазначає Дмитро Ларченко, куратор конкурсу.

За словами організаторів, концепція проекту CONNECT полягає в тому, щоб дослідити історію трансформації та суть зв’язків між різними людьми, поколіннями, країнами та культурами.

«Вітаємо учасників та дякуємо за довіру усім авторам та авторкам, які надіслали заявки на участь в конкурсі», – наголошують організатори фестивалю.

Фестиваль відбудеться в Миколаєві у квітні в артпросторі *8 ПРИЧАЛ за підтримки США в Україні.

Проте через карантинні обмеження, основну експозицію виставки CONNECT можна переглянути в онлайн. У разі пом’якшення епідеміологічної ситуації, виставка стане доступною для відвідувачів.