image description

Даша Іголкіна (Київ, Україна)


Народилася в 1990 році в Горлівці, Україна. Живе і працює в Києві, Україна

Освіта

2007-2012 Донецький національний університет – Донецьк, Україна

Резиденції

2015 – міжнародний пленер, Творча асоціація південноросійських художників, Казантип, Крим

Групові виставки / Ярмарки мистецтв / Проекції / Фестивалі

2020 – «Поза зоною дії», галерея Forsa – Київ, Україна
2019 – Виставка-конкурс “Портрет”, кафедра дизайну та арт-менеджменту, Донецький національний університет – Донецьк, Україна
2019 – «Елегія», Культурний центр «Купрін» – Донецьк, Україна
2019 – “Музичний перформанс” Кінотеатр-кав’ярня Ханжонкової – Донецьк, Україна
2019 – «АРТ-СУШКА», Донецький художній музей – Донецьк, Україна
2018 -.Новорічна виставка, Донецький краєзнавчий музей – Донецьк, Україна
2018 – Різдвяна виставка, Будинок культури – Донецьк, Україна
2016 – Аукціон SBAGRIS – Новосибірськ, Росія

Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Великобританії, Бельгії.

CONNECTION

Self-identification

Чи життя навколо нас – реальне? Чи то лише наши думки та уявлення? Буває так, що роздуми володіють не лише нашою головою, а і реальним життям. Всередині нас так багато різних особистостей, кожна з яких – дуже особлива, талановита, та має свій неповторний хист та бажання. Такі різні бажання у цих окремих частин однієї особистості, що стає важко бути у моменті. Неможливо сфокусуватися, втрачаеш впевненость та твердість. Але життя – це дар, і відокремитися від якоїсь частини себе – не можна. Життя надихає. Кожен може підтримати себе сам у процесі поєднання окремих граней самого себе – всі знають це почуття, коли шукають свій шлях, своє призначення. У процесі з’єднання свого внутрішнього пазлу.

“Self-Identification”

Protection

Ідея створення проекту виникла у період карантину, коли особливо відчувалось наскільки велика частина нашого життя залежить від соціальних зв’язків. Насправді людина дуже вразлива – так багато факторів можуть розбити щастя: перешкоди або чужі думки. Особливо чужі думки, коли ти сам не дуже гарної про себе думки. Але як гарно мати підтримку, коли хтось має змогу словом, поглядом, вірою надати енергію. Цей зв’язок з людиною, що тебе підтримує, відчувається навіть на відстані, він безумовний, і немає для нього ніяких перешкод. Тому що всі живуть на одній планеті, і щастя, як і проблеми, у всіх однакові. А в комунікації та в підтримці один одного ми стаємо сильнішими та насправді єдиними.

“Protection”

Connection

«Справжні королеви поправляють одна одній корону». Дівчата заплітають одна одній коси. Розумієш, що не ти перша та не ти остання у цій історії жіночої долі? Це не коси – то Гармонія та жіночність у кожній звичній справі. Хаос та бунт до першої медитації, бажання бути самостійною та незалежної до першого справжнього кохання, розчарування та самотність до зустрічі зі «своїми» людьми. Оставайся на зв’язку, супер-дівчинка.

Connection

connect