image description

Ганна Козирєва (Ірпінь, Україна)


З 2013 року почала малювати олівцем, ручкою та вугіллям. З 2015 року працювала маслом і розвивалася в живопису, ходила на ліплення, вчилася передавати анатомічні форми. В цьому ж році провела свою першу виставку графіки.

З 2017 року художниця веде активну виставкову діяльність і бере участь в всеукраїнських та міжнародних художніх конкурсах з живопису та графіки. Працює маслом, олівцем, вугіллям, ручкою, робить колажі. Іноді використовує мастихін.

Пріоритетний напрям – реалізм. Основний сюжетний напрям на даний момент творчого шляху – розкриття соціальних питань, про які не прийнято говорити в соціумі.

Персональні виставки

2020 – Виставка в приватній квартирі, «NudeArt&Talk», Київ, Україна.
2019 – Фонд Олени Пінчук, «Таємні зв’язки», Київ, Україна.
2019 – Арт-простір DOM, «Живопис про любов», Київ, Україна.
2019 – Арт-простір Sex.Ed.Museum, «Живопис про любов», Київ, Україна.
2018 – «Єврейський Хесед «Бней Азріель», благодійна виставка «Гаряча ніжність зими», Київ, Україна.
2017 – Бібліотека Державного університету інфраструктури та технологій, «Невидане», Київ, Україна.
2015 – Арт-простір SmArtville, «На горищі», Київ, Україна.
2015 – Міський парк ім.Правика за підтримки міської адміністрації, Ірпінь, Україна.
2015 – Кафе «Кофейбус», «З надією на …», Ірпінь, Україна.

Нагороди

XV Міжнародна виставка-конкурс сучасного мистецтва. 3 місце в номінації “Жанрова картина”. Ukrainian Art Week, Київ, Україна. 2017.

100х70 см, 2020

КОЛИШНІМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Серія робіт. Полотно, олія. 2020-2021

Опис проекту

В роботах з серії приділено увагу соціальному аспекту в стосунках, особливостям психологічного стану і відновлення жінок після розриву. Всі картини написані з реального фото для проекту або с архівного фото пари. Сюжетом картин являється оголене селфі для свого колишнього, що символізує необдумані різкі дії жінок, як реакцію на біль від розставання. Кожна картина має свою історію кохання і розриву. Героїні картин розказали особливості колишніх відносин, поділилися своїми необачними діями в моменти розпачу і тим, як поверталися до нормального існування з критичних станів.

Картини створені в чорно-білих тонах, щоб не відволікати глядача від основного посилу. Всі представлені роботи написані маслом в період карантину.

«Моя творча мета: своїми картинами хочу привернути увагу людей до цінності любові, важливості дотиків, необхідності довіряти, підтримувати, піклуватися один про одного».

70х110 см, 2020
100х70 см, 2020

connect