image description

Наталія Охман (Київ, Україна )


instagram @nata_okhman, @okhman.collage

Публікації

2021 – сторінка інстаграму консалтингового агентства в Лондоні. Публікації робіт на сторінках інстаграму @kyivcollage, @thecollagrarte, @brooklyncollagecollective, @fragmented_collective

Діяльність

На початку 2020 року почала займатись створенням колажів із фрагментів журналів, картону та інших допоміжних матеріалів. У своїх роботах я розглядаю тему особистості в соціальній культурі, людини в навколишньому середовищі та впливу соціальних мереж на людство.

Наталія Охман – In the room

Серія робіт. Колаж. 

Серія робіт: «Lockdown at the city» («Локдаун в місті»), «At home» («вдома»), «In the room» («в кімнаті), «Exit» («вихід), «Behind the door» («за дверима») розглядають проблематику сучасних реалій в період пандемії, соціальну дистанцію, обмежені грані перебування. Людина може пристосовуватись до будь якого середовища. В своєму будинку чи квартирі, можна займатись безліччю дій: працювати, займатись творчістю, хатніми справами, спілкуватись онлайн… Формування свого комфорту є заспокійливою медитацією від негативних думок та новин.

Але як правило, за психологією людини, поведінка в обмеженнях може змінюватись. Хтось приймає ситуацію, а хтось стає агресивним та боязким до масових скупчень. Великі сім’ї, що проживають разом, огороджуються територіями в одному просторі виставляючи грані. В такому стані відчуття тривоги за нестабільність та конфліктність залишають певні відбитки. Серія робіт виконувалась під час карантину та постійно оновлюється.

Наталія Охман  – At home
Наталія Охман – Behind the door
Наталія Охман – Exit
Наталія Охман – Lockdown at city

connect