image description

Олександра Єльнік (Херсон, Україна)


Художниця, яка малює все своє життя, відкриваючи для себе нові техніки і змінюючи стилі вільно, як тільки може дозволити собі людина, яка заробляє на життя чимось іншим. Теми її робіт зазвичай пов’язані з природою і абстрактними сюжетами, а улюбленими техніками є акрил та акварель. Художньої освіти не має.

В 2018 році Олександра вирішила почати показувати свої роботи в мережі інтернет і коло прихильників мистецтва художниці розширилося від родини і друзів з України до колекціонерів з інших країн (США, Канада, Велика Британія, Німеччина).

SOCIAL DISTANCING TRIANGLES

Акрил на полотні, 20х30 см, 2021

Робота була почата під час першого локдауну в 2020, завершена в 2021. Навіяна роздумами про те, що раніше небагато хто знав і задумувався про поняття “особистий простір”, і ось нова реальність — поняття “соціальна дистанція”, маски як неодмінний аксесуар, якось так несподівано стали звичними.

LOCKDOWN-1

Акрил на грунтованому картоні, 20х20 см, 2021

Це спогади про те, як під час локдауну люди відчували незвичну тісняву, коли всі вдома. Було враження, ніби всі родичі товклися одне в одного на голові, кожен намагався відшукати собі якийсь простір.

LOVERS. QUARANTINE, АБО ПАСХА 2020 

Акрил на полотні, 30х40 см, 2020

Робота була почата кілька років тому, але чогось не вистачало для завершення. Навесні 2020 року ідея з’явилася сама собою —  маски! Фігурам закоханих додалися маски і все встало на місця. Життя під час карантину продовжується.

connect