image description

Вікторія Наумчук (Львів, Україна)


Народилася та виросла у Луцьку. Завжди була спокійною та тихою  дитиною,  не створювала багато клопотів своїм батькам. Зараз можу назвати себе спостерігачем. Більшу частину свого часу я споглядаю, осмислюю та досліджую навколишнє: місця, людей, їх рухи,  поведінку, зміни та спадщину. Звідси черпаю сили та ідеї для фотографії, каліграфії та відео робіт.

Мала персональні виставки графіки ТІНЬ\МИ та серії плакатів СКОВОРОДА.

На даний момент я мешкаю у Львові та вивчаю графічний дизайн у Львівській національній академії мистецтв. В основному працюю над навчальними проектами.  Останнім завершеним був музичний кліп на пісню МС Брехунця «Осінь». Паралельно, маю особисті фото та відео проекти, над якими зараз працюю. Вони напряму пов’язані з людьми та їх пошуків точки контакту з іншими.

ПОЧУТИ

2020

Опис проекту

Бажаємо бути почутими, але не бажаєм чути інших. Залишаємось у полоні власних переконань. Думки оглушують нечутним галасом, осліплюють прозорою плівкою, залишають нас наодинці з собою.  Вони шаром за шаром  обгортають людину, формують  кокон без отворів. Не чути звуків, не видно знаків, немає уже людей. Підтримка, на яку можна спертись, залишилась по ту сторону. По цю ж –  оточення того, що не дає іншим підступитись – байдужість, самолюбство, примхливість. З часом стає все важче прорватись з-зовні, могти взаємодіяти з людиною, торкнутись долоні, потиснути руку, знайти компроміс.

Дозволити собі почути, спромогтись не замурувати себе за своїми переконаннями, не зникнути в очах інших людей –  основна ідея даного фотопроекту, який був створений під час карантину влітку 2020.

connect