image description

Віталій Янковий (Вінниця, Україна)


Художник, аніматор, дослідник та автор текстів про нові медіа.

Випускник курсу сучасного мистецтва в School of visual communication та лабораторії документалістики Indielab, лауреат Мистецтвознавчого конкурсу для арт-критиків Stedley Art Foundation. Учасник групових виставок в Україні та за кордоном.

У своїх роботах на перетині відео та критичної соціології Віталій намагається надати технології гуманітарного виміру та прослідкувати вплив діджиталізації на побутову та комерційну культуру.

ПІСЛЯ ДЖЕНТРИФІКАЦІЇ

Відео-анімація, 01:48, 2020

Опис проекту

Одним із рідкісних проявів процесів джентрифікації в Україні є перетворення колишніх виробничих приміщень індустріальної епохи на затишні та недешеві коворкінги, де переважно працюють люди зі сфери цифрових технологій та творчого бізнесу. Інфраструктура, яка була створена для великого промислового виробництва, трансформується в образи побутового робочого комфорту.

В “Після джентрифікації” ці затишні робочі місця, що створені з увагою до індустріального спадку, перетворюються в закинуті та повернені до природи локації після того як тип виробництва може змінитись із цифрової економіки на щось інше.

connect