ЧОРНОБИЛЬСЬКІ БАБУСІ

Країна: США, 2015
Хронометраж: 70 хв.
Жанр: документальний
Режисери: Голлі Морріс, Енн Боґарт

Старт кінопоказу 27 квітня о 19:00 на платформі TAKFLIX

Щоб отримати промокод для безкоштовного перегляду необхідно зареєструватись: http://bit.ly/connect_film2

ФЕСТИВАЛІ Й НАГОРОДИ

Los Angeles Film Festival (2015, Особлива відзнака)
Woodstock Film Festival (2015, Почесна відзнака, Нагорода ім. Джеймса Лайонса)

СИНОПСИС

Близько 100 жінок ні за що не полишать свої рідні домівки в радіоактивній чорнобильській зоні відчуження. У той час, як більшість їхніх сусідів уже давно виїхали, а чоловіки померли, ця вперта жіноча компанія все ще тримається, – ба більше – горя не знає, – живучи на отруйній землі. Чому вони не полишають села, які українська держава та науковці-радіологи визнали непридатними для життя? Як їм самотужки вдається зводити кінці з кінцями на цій покинутій території, яку охороняють військові та населяють дикі тварини? Як на них вплинула радіація за останні 29 років?

ПРО РЕЖИСЕРІВ

Голлі Морріс створює фільми, що розкривають життя сучасних жінок з усього світу, що не бояться ризикувати, зокрема «За закритими чадрами» (Іран), «Свята корова» (Індія), «Мана Вагініс» (Нова Зеландія) та «Знайдений парадокс» (Куба) – усі були показані на американському телебаченні та за кордоном.

Енн Боґарт знімала для американського серіалу «Мандрівник світами» протягом 12 років. Продюсувала та режисувала програми для англійських та французьких телекомпаній. Статті Боґарт публікувалися в часопиcах W, Women’s Wear Daily та ElleDecor і в газетах The New York Times, The Los Angeles Times.

*

Фільм демонструється мовою оригіналу: українська, англійська. Субтитри: українська, англійська