ВАЙНШТЕЙН

UNTOUCHABLE

Запрошуємо на відкритий кінопоказ документального блокбастера «ВАЙНШТЕЙН» про злет та стрімке падіння кар’єри скандального голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна.

Показ фільму відбудеться 12 травня о 19:00 на набережній *8 ПРИЧАЛу.

Вхід вільний

Країна: США, 2019
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: документальний фільм
Режисерка: Урсула Макфарлейн

СИНОПСИС

Стрічка Урсули Макфарлейн проливає світло на те, як Вайнштейн здобув успіх та впродовж десятиліть послуговувався величезною владою. Безліч судових процесів у справі про сексуальні домагання та зґвалтування сталися трохи менше двох років тому, але недоторканність головного продюсера Голлівуду зруйнувалася в мить, а заразом і його кар’єра, яку він будував роками. У зйомках фільму взяли участь жертви продюсера, в тому числі акторки Розанна Аркетт, Пас де ла Уерта та Еріка Розенбаум, колишня співробітниця однієї з компаній Вайнштейна Гоуп Ексінер Д’Амор та багато інших жінок.
Офіційні звинувачення були пред’явлені Гарві Вайнштейну наприкінці травня минулого року. За кілька днів до цього він добровільно здався поліції Нью-Йорка. У жовтні 2017 року Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company. Історія звинувачень на адресу продюсера породила так званий «ефект Вайнштейна», коли аналогічним звинуваченням піддалися багато знаменитостей, та поклала початок руху #MeToo. Судове слухання у кримінальній справі проти продюсера заплановане на вересень.

ФЕСТИВАЛІ Й НАГОРОДИ

Світова прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі Санденс, де стрічка отримала позитивні відгуки світової преси. В Україні стрічку було вперше показано в рамках секції гала-прем’єр Одеського кінофестивалю.

ПРО РЕЖИСЕРКУ

Стрічку зняла британська режисерка документального кіно Урсула Макфарлейн. Серед її попередніх робіт – документальні стрічки про Шарлі Ебдо, контроль за зброєю у США, фільми-інтерв’ю з жертвами цунамі. Макфарлейн чотири рази номінувалася на премію BAFTA, а також має низку нагород та номінацій на премії Ґрірсона, Broadcast і Королівської спілки телебачення.

Фільм наданий компанією Arthouse Traffic

Просимо приходити на подію у захисній масці!

Захід проходить в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT, що реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва та артпростором *8 ПРИЧАЛ за підтримки Посольства США в Україні.