ЗАМІЖ ЗА ІНОЗЕМЦЯ

LOVE ME

Країна: США, Україна, 2014
Хронометраж: 94 хв.
Жанр: документальний, драма, сімейний
Режисер: Джонатан Нардуччі

Старт кінопоказу 20 квітня о 19:00 на платформі TAKFLIX

Щоб отримати промокод для безкоштовного перегляду необхідно зареєструватись: http://bit.ly/connect_film1

ФЕСТИВАЛІ Й НАГОРОДИ

Hot Docs (2015)

СИНОПСИС

Герої фільму — прості українські жінки та американські чоловіки, які шукають свою «половинку» у міжнародних шлюбних агентствах. Усі агенції працюють за однаковою схемою: жінки створюють акаунти, а чоловіки пишуть тим, хто припаде до смаку. Та інколи замість листування чоловіки приїжджають у «романтичні тури» — це серія вечірок, на яких в теорії чоловіки можуть обрати собі «супутницю життя». Один із таких турів в Україну відвідав і сам режисер.

Розбиті серця, виснажливі перельоти, шахрайства, постійний ризик — герої фільму готові на все, щоб знайти свою “половинку”. Це прості українки та американці, яким з різних причин не вдалося побудувати стосунки у себе на батьківщини. Чи допоможуть їм сайти знаймств і послуги міжнародних шлюбних агентств? Режисер слідкує за героями та героїнями з моменту перших побачень до одягання обручок. Та навіть весілля не гарантує кінець випробуванням.

ПРО РЕЖИСЕРА

Джонатан Нардуччі живе і працює в Лос Анджелесі, США. Режисер і оператор музичних відео та короткометражних фільмів. Його роботи демонструвались на кінофестивалях у Роттердамі, Клермон Феррані, Атланті. «Заміж за іноземця» — повнометражний дебют режисера.

«Одружіться з українкою!» — лист із такою пропозицією від сайту знайомств режисер Джонатан Нардуччі отримав понад 10 років тому та був приголомшений тим, що всі ці жінки вийшли б за нього лише тому, що він американець. Згодом Нардуччі вирішив з’ясувати, хто і навіщо шукає наречених на іншому континенті. Так і виникла ідея зняти документальне кіно.

*

Фільм демонструється мовою оригіналу: українська, англійська. Субтитри: українська, англійська