Mykolaiv ART Week завершився музичним open air

Фестиваль актуального мистецтва Mykolaiv ART Week завершився музичним концертом просто неба. Київська співачка TEYA FLOW та миколаївський електронний музикант VVARMKOLD разом створили неймовірну атмосферу на *8 ПРИЧАЛі.

Перший у 2021 році вуличний концерт в місті об’єднав більше сотні поціновувачів душевної атмосфери і справжньої музичної глибини. Це був вечір повний експресії та електронних поєднань й експериментів.

Миколаївці відкрили для себе молоду українську співачку TEYA FLOW, як запальний мікс чуттєвого вокалу, електронної музики та живих інструментів. Це захопило слухачів і змусило людей рухатися в такт з перших звуків.

Її музика характерна поєднанням різних музичних стилів та жанрів (synthwave, retrowave, pop). Разом із командою музикантів дівчина відіграла півторагодинну програму на фоні фантастичного заходу сонця над Південним Бугом. Звучали вже відомі пісні, що не одноразово посідали верхні сходинки чартів Top Shazam Discovery Japan та Top Shazam Ukraine, та зовсім нові композиції, що вперше виконувались перед публікою. Серед них була робота авторства миколаївця Антона Плужника, який виступив саунд продюсером колективу.

Ще одним відкриттям вечора для широкої аудиторії став миколаївський електронний музикант VVARMKOLD (Олександр Балашов). Це зовсім інша сторона музики на стику жанрів breakbeat, acid, techno, d’n’b, idm та інших. Під час вечірньої after party просто так стояти й дивитись було неможливо – тіло вимагало рухів та запальних танців, притаманних диким та нестримним рейвам.

Захід пройшов з дотриманням усіх карантинних заходів в рамках Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT, що реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва та артпростором *8 ПРИЧАЛ за підтримки Посольства США в Україні.